Haber arşivinde aramak istediğiniz kelimeyi yazınız
Çakmaktaş Cafe & Restaurant
Çakmaktaş Cafe & Restaurant Çakmaktaş Cafe & Restaurant Çakmaktaş Cafe & Restaurant Çakmaktaş Cafe & Restaurant Çakmaktaş Cafe & Restaurant Çakmaktaş Cafe & Restaurant Çakmaktaş Cafe & Restaurant
Next Previous
BİLGİLER   DETAYLAR   YORUMLAR

Çok Sevilen Çakmak Taş Çizgi filmi karakterleri ve İlkçağ havasını Cafe & Restaurant havasıyla birleştiren Çakmaktaş Cafe & Restaurant Denizli’ye farklı bir renk katıyor. Menülerinde Fred, Barni, Wilma, Banban gibi Çakmak Taş çizgi filminin karakterini kullanarak sizi çocukluğunuza götürürken aynı zamanda eğlendiriyor. Çakmaktaş’ı bir de işletmecisinden tanıyalım.

  • Öncelikle sizi tanıyalım.

Ben Kaan Öztürk, 12 Mayıs 1994’de Zonguldak’ta doğdum. Aslen Artvinliyim, buraya okumaya geldim. 2 yıl önce Afra karşıma çıktı, o zamanlar burası Afra’ydı. O zamandan bu zamana ben buranın işletmeciliğini yapıyorum. 2 buçuk yılda Denizli’nin bana kazandırdığı tek şey Çakmaktaş ve patronlarım. Denizli’ye geldiğimde ilk defa Cafe ve Restaurant işine adım attım.

  • Çakmaktaş’ın açılış hikâyesi nedir?

Farklı bir yüze farklı bir bakış açısına ihtiyacımız vardı. Çakmaktaş ile anlaşıp mekânımızın çehresini değiştirdik. Tabi bu evrede zorluklar yaşadık, 48 gün mekânımız kapalı kaldı. Yapılacak işlerimiz vardı onlar aksadı. Ama bu zorluklara değdi. Amacımız kampüs bölgesine Cafe & Restaurant sektörünü adapte etmekti. Çünkü her yerde kahve ile ilişkili mekânlar var, biz alışılmışın dışına çıkmak istedik. Çakmaktaş’ın isim sahibi de tanıdığımız bir insandı anlaştık ve Denizli’de kampüs bölgesinde farklı bir mekân ortaya çıkardık.

  • Çakmaktaş’ın kendisine ait özel bir ürünü var mı?

Detoxlar, tamamıyla doğal meyveden yapılan içerisinde hiçbir katkı maddesi olamayan özel ürünlerdir.  Bunun dışında Çıtır Meksika Gözlemesi, İlkçağ Burger, Wilma Köfte ve Dağ Çilekli Türk Kahvesi gibi hem isimleri hem de lezzetleri ile öne çıkan ürünlerimiz var. Bunlardan özellikle Çıtır Meksika Gözlemesi, Çakmaktaş’a bizim şubemizin önerdiği bir üründür.

Her cumartesi Barni kahvaltı günümüz var sabah 09:30 da başlıyor saat 14:00’e kadar sürmektedir. Bu saatler arasında gelirlerse vatandaşlarımızı İlkçağdan gelen sürprizler bekliyor.

  • Bize vakit ayırdığınız için teşekkür ederiz?

Biz teşekkür ederiz, bize ilgi gösterdiğiniz için.

Adres Çamlaraltı mahallesi 6059 sokak Çakmaktaş Denizli/Pamukkale
Çalışma Saatleri 09:00 - 00:30
Ulaşım Şehir İçi Minibüsler ve Belediye Otobüsleri
Fiyat

 
DİĞER POPÜLER İÇERİKLER
Woops Cafe & Restaurant Woops Cafe & Restaurant

Çamlaraltı Mahallesi Şehit Münise Özcan Cad. No: 12/A Pamukkale / DENİZLİ

Ana Sayfa - İletişim - Künye - Haftanın Mekanı - Denizli'de Bugün - Foto Galeri - Haftanın Programı - Denizlilife TV