Haber arşivinde aramak istediğiniz kelimeyi yazınız
Bir İlki Başarmak...
Serhan Toprak
Serhan Toprak

YAZARIN DİĞER YAZILARI

 • Bir İlki Başarmak.....
  16.12.2015 19:03:09

 •   16.12.2015 19:03:09

  Bir İlki Başarmak…

  Öncelikle neden Denizli Life isimi seçtiğimizi açıklamakla başlamak istiyorum yazıma. Denizli Life denildiğinde akla Denizli’deki sosyal, kültürel ve sportif aktiviteler akla geliyor. Bu nedenden dolayı tercihimiz Denizli Life oldu.

  Evinizde oturup, televizyon izlerken canınız sıkıldı ve dışarı çıkıp bir yerlere gidelim diye düşündünüz. Ancak hangi mekanda, nasıl bir aktivite var bilmiyorsunuz ve öğrenmek istiyorsunuz. İşte tam da bu noktada www.denizlilife.com.tr sizin imdadınıza yetişecek nitelikte tasarlandı. Projemiz ile Denizli’de,  bu kapsamda bir ilki başardığımız için ayrıyeten mutluluk duyuyoruz.

  Denizli Life… Şehrimizde yapılan sosyal, kültürel ve sportif aktivitelerin nerede, ne zaman ve nasıl olduğu gibi tüm özellikleri içinde bulunduran bir sosyal yaşam sitesidir. Çoğu büyükşehirde aktivitelerin takip edilmesi gerçekten de yorucu ve uğraştırıcı bir iştir. Ancak siz değerli okurlarımı bu çileden kurtarmak için yola çıkmış bulunuyoruz. ''Bugün ne yapalım; bu hafta sonu nereye gidelim ?'' gibi sorulara son vermenin zamanı geldi. Çünkü Denizli Life hayatınıza girdi. Eğer bu yazıyı okuyorsanız gün içerisinde yapmanız gerekenler, hafta sonunu nasıl değerlendirmeniz gerektiği, hangi kitabın okunulmasının  tavsiye edildiği bu siteyi keşfetmiş bulunmaktasınız.


  Bu arada sizin de çevrenizde yaşanacak olan kültürel aktivitelerden bizi de bilgilendirmenizi sizden rica ediyoruz. Bu amaçla info@denizlilife.com.tr adresine beklentilerinizi, düşüncelerinizi ve her şeyden önemlisi eleştirilerinizi bekliyoruz.

  Güzel vakit geçirmeniz dileklerimle.

   

  Serhan Toprak

  Genel Yayın Yönetmeni

  Çamlaraltı Mahallesi Şehit Münise Özcan Cad. No: 12/A Pamukkale / DENİZLİ

  Ana Sayfa - İletişim - Künye - Haftanın Mekanı - Denizli'de Bugün - Foto Galeri - Haftanın Programı - Denizlilife TV